Co mówią o nas klienci?

Agnes Agnes 2021-03-08

Firma godna polecenia. Pełen profesjonalizm, ogromne doświadczenie, zaangażowanie oraz wiedza z zakresu przepisów prawa. Na początku konsultacja, wnikliwa analiza problemu. Indywidualne podejście do sprawy, przedstawienie możliwych rozwiązań i zagrożeń. To bardzo ważne informacje dla klienta. Nie ma naciągania, szczerze mówią o możliwych w sprawie rozwiązaniach. Fachowe wsparcie techniczne, sprawny i niezawodny sprzęt. Pełna dyspozycyjność o każdej porze dnia. Dyskretni, kreatywni. Udzielają szczegółowych instrukcji, wymagają pełnej dyscypliny również od klienta, ale to w przyszłości owocuje pozyskaniem dobrego materiału i dowodów. Detektywi na medal, z dużą empatią. Bardzo dziękuję również za wsparcie psychologiczne, cierpliwość i wyrozumiałość. Rzetelnie przygotowany raport i materiał zdjęciowy. Wzorowa współpraca z zespołem PROFESJONALISTÓW. Jeszcze raz dziękuję i POLECAM.

Daniel 2021-02-22

Wszystko wytłumaczone krok po kroku. Doskonała współpraca. Będę zawsze mile wspominał i polecał.

Iza 2021-02-16

Profesjonalne i rzetelne podejście do klienta. Polecam !!! Jeżeli zajdzie potrzeba napewno skorzystam ponownie 🙂

piel. więcej niż dwa lata temu

Z całego serca polecam !!pełen profesjonalizm,zaangażowanie, doradztwo, bardzo sympatyczni i kontaktowi. Współpracę z zespołem można określić na bazie koleżeńskiej. Potrafią również być dobrymi psychologami i wsparciem w trudnych chwilach.Moja sprawa dotyczy zdrad męża, wiec oprócz usług detektywistycznych pełen profesjonalizm dla usług informatycznych !!!!. Polubiłam ich od pierwszego spotkania. PEŁEN SZACUN!!!POLECAM

Jaca więcej niż dwa lata temu

Skoro znalazłeś(aś) się na tej stronie to chyba nie bez powodu. Domyślam się ,że potrzebujesz pomocy w trudnej sprawie na, którą nie masz czasu lub sił, potrzebujesz zasięgnąć opinii aby podjąć decyzję i rozwiać swoje wątpliwości.Pan Arek jest aby Tobie pomóc. Z czystym sumieniem mogę polecić usługę biura. Moja sprawa już się zakończyła, nie wiem jak by to wyglądało gdyby nie zgromadzone przez niego dowody, zdjęcia i finalny film, do tego dołączony raport z obserwacji.Dowody w sądzie były nie do podważenia, Pan Arek był świadkiem na mojej sprawie. Jeśli masz problem z podjęciem decyzji umów się na spotkanie, uzyskasz wsparcie, i fachowe porady. Bieżące informacje, bezpośredni kontakt, Twoja cierpliwość, zachowanie zimnej krwi to gwarantowany sukces! Dziękuję za pomoc i polecam wszystkim znajdującym się w trudnej sytuacji.

marcin więcej niż dwa lata temu

Polecam firmę.Jest profesjonalna i rzetelna.

JJJ więcej niż dwa lata temu

Długo wahałam się czy skorzystać z usług prywatnego detektywa, teraz wiem że była to najlepsza decyzja. SZPIEGOSTWO.COM&SURMINSKI , to bardzo dobra firma,super podejście do klienta.Pan Arek oraz Pani Ania są bardzo kontaktowymi i profesjonalnymi detektywami.Czułam ich zaangażowanie w moją sprawę ,byli dla mnie również psychicznym wsparciem,mogłam im w w pełni zaufać. Zgłaszając się do firmy detektywistycznej miałam swoje podejrzenia dotyczące zdrady męża, ale żadnych konkretów. Doskonale przeprowadzone śledztwo i zgromadzony materiał dostarczył mi dowody na podwójne życie mojego męża. A sporządzony raport z obserwacji pozwolił mi złożyć sprawę o rozwód z orzeczeniem o winie męża. Mogę też liczyć na P.Arka w sądzie. Znakomicie wykonana usługa, polecam w trudnych sprawach. DZIĘKUJĘ.

marzena więcej niż dwa lata temu

Polecam wszystkim, pełen profesjonalizm, niskie ceny, wyjątkowa skuteczność

Man Kei Losu więcej niż dwa lata temu

Zdecydowanie polecam zespół Pana Arkadiusza - dziękuję za tak szybkie i sprawne wychwycenie sprawy. Dziekuję

Mark Misiak więcej niż dwa lata temu

Polecam tą firmę ze względu na dużą wiedzę i profesjonalne podejście do sprawy.