Sieci strukturalne

SIECI KOMPUTEROWE kat. 5e, 6, 6a, 7.

SIECI PRZEWODOWE LAN (Local Area Network).
Wykonujemy sieci komputerowe LAN w oparciu o okablowanie strukturalne uznanej firmy MADEX. Montujemy, przerabiamy szafy rack, gniazda i patchpanele. Wykonujemy naprawy i rozbudowy istniejących sieci. Wykonujemy instalacje pod i nadtynkowe. Instalacje nadtynkowe realizujemy poprzez zastosowanie estetycznych listew z dzielonymi korytami dla odzielenia sieci komputerowej od sieci zasilającej .

SIECI BEZPRZEWODOWE WI-FI (Wireless Fidelity).
Wykonujemy sieci komputerowe LAN w technologi bezprzewodowej opartych na renomowanych urządzeniach firm takich jak np. LINKSYS. Wykonujemy sieci w standardach 2,4GHz jak i 5GHz, do zabezpieczania naszych sieci stosujemy protokół WPA2 (WiFi Protected Access).

SIEC ELEKTRYCZNE (230V).
Wykonywujemy sieci zasilające. Zapezpieczenia bezpiecznikowe lub róznicowo-prądowe na każdą gałąż lub wezeł sieci elekrtycznej w zależności od potrzeb klienta. Budowa i przbudowa (istniejących) rozdzielnic elektrycznych. Wykonujemy instalacje pod i nadtynkowe. Instalacje nadtynkowe realizujemy poprzez zastosowanie eststycznych listew z dzielonymi korytami dla odzielenia sieci zasilającej od sieci komputerowej.


SIECI ZASILANIA AWARYJNEGO UPS (Uninterruptible Power Supply).
Wykonujemy sieci zasilające oparte na urządzeniach aktywnych takich jak ups`y. Ups jest urzadzeniem służącym do zapewnienia ciągłego i odfiltrowanego (czystego) napięcia sieci elektrycznej 230V dla urządzeń komputerowych takich jak: serwery, switche, komputery, monitory, urządzenia peryferyjne i inne urządzenia wymagane do nieprzerwanego działania całej sieci firmowej.


SIECI TELEFONICZNE.
Wykonujemy sieci telefoniczne wewnątrz obiektów, do tzw. centralki. Sieci telefoniczne realizujemy na 2 sposoby wykorzystując istniejącą sieć komputerową (zrealizowana na tzw. sktętce), lub wykonujemy nową oddzielną sieć telefoniczną zrealizowaną na okablowaniu telefonicznym.


SIECI ALARMOWE I MONITORING.
Wykonujemy kompleksowe instalacje alarmowe. Do budowy systemu wykorzystujemy detektory ruchu, konkatkrony, czujniki udarowe. Istniejący system można rozbudować o system kontroli dostępu i p.poż jak i systemy wykrywania np. gazu. Instalujemy systemu monitoringu i telewizji przemysłowej opartej o rejestrator cyfrowy lub serwer wideo z podglądem przez internet.


        1. WYKONANIE PROJEKTU i KOSZTORYSU.
        2. BUDOWA INFRASTRUKTURY i KONFIGURACJA.
        3. ADMINISTRACJA i OPIEKA SERWISOWA.

W projekcie Państwa sieci uwzględniamy wszystkie elementy tworzące jedną całość, czyli sieć elektryczna, awaryjna ups, komputerowa, telefoniczna, oraz alarmowa i monitoringu, które można ze sobą połączyć co w efekcie da duże możliwości i całościowe znaczne obniżenie kosztów o raz możliwość późniejszej rozbudowy. Do budowy sieci wykorzystujemy komponenty i materiały wysokiej jakości i spełniające wszystkie polskie normy. Zwracamy szczególną uwagę przy projektowaniu całej instalacji, aby pamiętać o ewentualnej rozbudowie sieci i ograniczeniach technologicznych dzisiaj. Doradzimy Państwu jak zbudować sieć, aby działa bezawaryjnie oraz spełniała normy i wymogi technologiczne przez kolejne lata. Zapraszamy do korzystania z naszego doświadczenia.


CENTRUM DETEKTYWISTYCZNE S&S POLSKA - SZPIEGOSTWO.COM and SURMINSKI.PL
BYDGOSZCZ - TORUŃ - WŁOCŁAWEK - POZNAŃ - GDAŃSK - ŁÓDŹ - KIELCE - WARSZAWA
503 33 42 12- 660 85 95 09 - 52 522 10 60 - 52 522 10 70
www.detektyw.szpiegostwo.com  
facebook.com/szpiegostwo.com